O nas


 

Restauracja Karafka serwuje dania kuchni międzynarodowej. Znajdziemy w niej nawiązania do różnych rejonów świata, z których czerpiemy inspirację do naszych kompozycji. Nowa karta dań stworzona została przez specjalistkę w fachu – Sylwię Stachyrę – zwyciężczynię programu TOP CHEF. Wykorzystując przeróżne techniki kulinarne, mocno stawiając na sezonowość produktów, Sylwia połączyła smaki całego świata, inspirując się swoimi podróżami kulinarnymi.

W naszej karcie znajdziecie przystawki, zupy, dania główne, a także wyjątkowe talerzyki, czyli dania tapasowe, które pozwolą na skomponowanie prawdziwej uczty i spróbowanie wielu smaków. Na osłodę wspaniałe desery, które będą idealnym zwieńczeniem posiłku.

WINNE ŚRODY
Co środę w Karafce organizujemy wieczory tematyczne z muzyką na żywo. Specjalnie przygotowane menu degustacyjne oraz wina z danego regionu, przenoszą gości w różne części świata. Nasz duet muzyczny uświetnia wieczór, wprowadzając wyjątkową atmosferę i klimat do lokalu. Chcesz spróbować kuchni z różnych regionów świata? Śledź nasze Winne Środy.

ŚNIADANIA W KARAFCE
Dobrze rozpoczęty poranek to gwarancja dobrego dnia! Zacznij więc od wyśmienitego śniadania w Karafce i to w niesamowitej cenie. Od pn.-pt. śniadanie za ZŁOTÓWKĘ do kawy! W weekendy kawa za ZŁOTÓWKĘ do śniadania!

DEGUSTACJE
Szukasz wyjątkowego rozwiązania na spotkanie biznesowe czy uroczystość? Organizujemy całą gamę wyjątkowych wydarzeń: specjalne degustacje wina lub mocniejszych trunków prowadzone przez profesjonalnych sommelierów z całej Polski, uroczystości rodzinne, spotkania firmowe i towarzyskie, śniadania biznesowe. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych – powiedz nam czego potrzebujesz, a my postaramy się stworzyć dla Ciebie coś wyjątkowego.

Zapraszamy!KARAFKA WINEBAR ul. Jatki 3, 85-110 Bydgoszcz

Godziny otwarcia:
poniedziałek - wtorek 08.00 - 23.00
środa 08.00 - 23.00
czwartek - piątek 08.00 - 23.00
sobota 08.00 - 00.00
niedziela 08.00 - 19.00